Collection: Learning Packs
-
Beginner Maths Bundle
Regular price Rs.2,500Regular priceUnit price / per -
English Phonics for Reading (Age: 4-7)
Regular price Rs.2,500Regular priceUnit price / per -
English Vocabulary Pack
Regular price Rs.2,600Regular priceUnit price / per -
Pre-Schoolers Full-Year Learning Pack
Regular price From Rs.4,850Regular priceUnit price / perRs.3,650Sale price From Rs.4,850 -
Nursery/KG-1 Full Year Learning Pack
Regular price From Rs.5,250Regular priceUnit price / perRs.3,650Sale price From Rs.5,250 -
Prep/KG-2 Full-Year Learning Pack
Regular price From Rs.5,850Regular priceUnit price / perRs.4,400Sale price From Rs.5,850 -
Grade-1 Full-Year Learning Pack
Regular price Rs.6,250Regular priceUnit price / perRs.7,500Sale price Rs.6,250Sale -
Grade-2 Full-Year Learning Pack
Regular price Rs.6,850Regular priceUnit price / perRs.8,000Sale price Rs.6,850Sale -
Grade-3 Full-Year Learning Pack
Regular price Rs.6,850Regular priceUnit price / perRs.8,000Sale price Rs.6,850Sale -
Handwriting Practice Pack
Regular price Rs.1,600Regular priceUnit price / perRs.1,800Sale price Rs.1,600Sale -
English Language Learning Pack (Grade 1-5)
Regular price From Rs.2,000Regular priceUnit price / per -
Urdu Learning Journal
Regular price Rs.2,400Regular priceUnit price / per -
Creative Writing Pack - Grade 1
Regular price Rs.2,800Regular priceUnit price / per -
Creative Writing Pack - Grade 2
Regular price Rs.2,800Regular priceUnit price / per -
Creative Writing Pack - Grade 3
Regular price Rs.3,000Regular priceUnit price / per -
Creative Writing Pack - Grade 4
Regular price Rs.3,200Regular priceUnit price / per -
Creative Writing Pack - Grade 5
Regular price Rs.3,600Regular priceUnit price / per -
Preschool/Play Group Admission Pack
Regular price Rs.2,400Regular priceUnit price / per -
Nursery/KG1 Admission Pack
Regular price Rs.2,600Regular priceUnit price / per -
Prep/KG2 Admission Pack
Regular price Rs.2,800Regular priceUnit price / per -
GRADE-1 Admission Pack
Regular price Rs.3,000Regular priceUnit price / per -
Winter Holidays Learning Pack (Pre-School)
Regular price Rs.2,800Regular priceUnit price / per -
Winter Holidays Learning Pack (Nursery/KG1)
Regular price Rs.2,800Regular priceUnit price / per -
Winter Holidays Learning Pack (Prep/KG2)
Regular price Rs.2,800Regular priceUnit price / per