Collection: FunBox Exclusive Products
-
Sale
Candle Making FunBox
Regular price Rs.1,950Regular priceUnit price / perRs.2,350Sale price Rs.1,950Sale -
Sale
Soap Making FunBox
Regular price Rs.1,900Regular priceUnit price / perRs.2,400Sale price Rs.1,900Sale -
Pottery Set (10 pcs)
Regular price Rs.1,500Regular priceUnit price / per -
Doodle Coloring Booklet
Regular price From Rs.450Regular priceUnit price / per -
Origami Book (20 sheets)
Regular price Rs.1,500Regular priceUnit price / per -
Pre-Schoolers Full-Year Learning Pack
Regular price From Rs.4,850Regular priceUnit price / perRs.3,650Sale price From Rs.4,850 -
Nursery/KG-1 Full Year Learning Pack
Regular price From Rs.5,250Regular priceUnit price / perRs.3,650Sale price From Rs.5,250 -
Prep/KG-2 Full-Year Learning Pack
Regular price From Rs.5,850Regular priceUnit price / perRs.4,400Sale price From Rs.5,850 -
Science Experiments Box (5-10 yrs)
Regular price Rs.2,000Regular priceUnit price / perRs.2,500Sale price Rs.2,000Sale -
Ramadan Full-Month Activity Pack | 2025
Regular price Rs.3,000Regular priceUnit price / perSold out -
Handwriting Practice Pack
Regular price Rs.1,600Regular priceUnit price / perRs.1,800Sale price Rs.1,600Sale -
English Language Learning Pack (Grade 1-5)
Regular price From Rs.2,000Regular priceUnit price / per -
Science Projects Funbox
Regular price Rs.3,000Regular priceUnit price / per -
Fizzy Science Funbox
Regular price Rs.2,000Regular priceUnit price / per -
Creative Writing Pack - Grade 1
Regular price Rs.2,800Regular priceUnit price / per -
Creative Writing Pack - Grade 2
Regular price Rs.2,800Regular priceUnit price / per -
Creative Writing Pack - Grade 3
Regular price Rs.3,000Regular priceUnit price / per -
Creative Writing Pack - Grade 4
Regular price Rs.3,200Regular priceUnit price / per -
Creative Writing Pack - Grade 5
Regular price Rs.3,600Regular priceUnit price / per -
Preschool/Play Group Admission Pack
Regular price Rs.2,400Regular priceUnit price / per -
Nursery/KG1 Admission Pack
Regular price Rs.2,600Regular priceUnit price / per -
Prep/KG2 Admission Pack
Regular price Rs.2,800Regular priceUnit price / per -
GRADE-1 Admission Pack
Regular price Rs.3,000Regular priceUnit price / per -
Winter Holidays Learning Pack (Pre-School)
Regular price Rs.2,800Regular priceUnit price / per